AB „Lietuvos geležinkeliai" filialas „Šiaulių geležinkelių infrastruktūra"

IF-3
 
AB „Lietuvos geležinkeliai" filialas „Šiaulių geležinkelių infrastruktūra" aptarnauja dalį šiaurės Lietuvoje ir dalį rytų Lietuvoje esančios geležinkelių infrastruktūros. Užtikrinti saugų eismą bei gerą plieno kelių būklę filialo žmonėms patikėta net 7 linijose. Tai tarptautinio transporto koridoriaus, turinčio didelę reikšmę visai Europos transporto sistemai, linija. Koridorius prasideda Taline ir per Rygą, Šiaulius, Kauną tęsiasi iki Varšuvos. Jo atšaka nuo Radviliškio per Pagėgius pasiekia Kaliningradą. Kita tarptautinio transporto koridoriaus dalis einanti per Šiaulius, yra atšaka Kijevas-Minskas-Vilnius-Šiauliai-Klaipėda. Kitos linijos yra Šiauliai-Mažeikiai-Bugeniai, Radviliškis-Panevėžys-Obeliai-Daugpilis. Labiausiai apkrauta yra Vilnius-Šiauliai-Klaipėda linija, kuria gabenami daugiausia tranzitiniai kroviniai į Klaipėdą. Per Šiaulius eina ir naftos kelias. Plieniniais keliais, jungiančiais Mažeikius su Šiauliais, įvairiomis kryptimis gabenama nafta bei naftos produktai. Nemaža jų dalis per Klaipėdos uostą išvežama į įvairias užsienio šalis. Šiaulių geležinkelių infrastruktūra pasiruošusi sėkmingai bendrame tinkle užtikrinti saugų keleivių ir krovinių pervežimą traukiniais visomis kryptimis į pietus, šiaurę, rytus ir vakarus.
 
2014 m. sausio 1 d. dirbo 963 darbuotojų. Būtent šie žmonės privalo rūpintis 810 kilometrų geležinkelio kelių, kuriuose yra 830 iešmai, 155 pervažos bei dar daugybė įrengimų, reikalaujančių nuolatinės priežiūros.
 
Atsakingą geležinkelių infrastruktūros priežiūros darbą palengvina visų ūkių modernizavimas, įdiegtos ir diegiamos šiuolaikinės technologijos, darbuotojų saugos ir sveikatos priemonių įgyvendinimas.
 
Filialo „Šiaulių geležinkelių infrastruktūra" puikus darbo organizavimas, galimybės tobulėtis, darbo sąlygų gerinimas, socialinių klausimų sprendimai daro filialą patrauklų potencialiems darbuotojams. O Filialo kolektyvas gali didžiuotis, kad aukštą profesionalumą bei puikius darbo rezultatus, turėjusius įtakos sėkmingai AB „Lietuvos geležinkeliai" veiklai, penkerius metus iš eilės buvo pripažintas geriausiuoju geležinkelių infrastruktūros filialu Lietuvoje.